Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Witoldowo

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Kozielec

Kozielec(Witoldowo + 16 km)

245 000 zł2 243 m² 109,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Na sprzedaż działka o powierzchni 2243m2, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną, na działce znajdują się dwa stawy. Działka położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz(Witoldowo + 23 km)

699 000 zł1 111 m² 629,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna W naszym biurze! Prezentuję działkę budowlaną na Czyżkówku w sąsiedztwie rzeki Brdy. Idealna pod zabudowę bliźniaczą lub domu wolnostojącego. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy interesującą ofertę kompaktowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 28 m Lokalizacja: serce miasta, ścisłe centrum Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz(Witoldowo + 23 km)

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | błonie | 47 M | tylko U nas! - Lokalizacja: błonie - 6 minut do centrum! - Powierzchnia: 47 m - Liczba pokoi: 3 - Stan: generalny remont (w trakcie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Niwy

Niwy(Witoldowo + 18 km)

1 890 000 zł9 449 m² 200,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 9449 m2 położona w Niwach (gm. Osielsko) Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz(Witoldowo + 23 km)

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Parterowy Domek w Cenie Mieszkania - Doskonała Lokalizacja Makler Nieruchomości poleca wyjątkową okazję! Parterowy domek o powierzchni około 60 m , położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciechocinek

Ciechocinek(Witoldowo + 21 km)

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w bliskim sąsiedztwie ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży 2 działki w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo pensjonatowo- uzdrowiskowe.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie na Bielawach daje poczucie - komfortu, prywatności i życia w dobrej, sprawdzonej lokalizacji. Powierzchnia użytkowa: 57 m Piwnica: 4,8 m Rozkład pomieszczeń: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoldowo

Witoldowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł50 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Na sprzedaż udział (1/6) W nieruchomosci grunowej zabudowanej domem wolnostojącym (około 200m2), dwukondygnacyjnym, w całości podpiwniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo(Witoldowo + 22 km)

251 000 zł1 000 m² 251 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij